Menu
Your Cart

شرایط و قوانین

 خریداران محترم لطفا" موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمائید تا از مراحل خرید و دریافت کالای خریداری شده اطلاع لازم را داشته  باشید:


نکات مهم  :

1-      تسویه سفارشات با استفاده از درگاه های کارت های اعتباری (حکمت /بیمه ملت/ کارا کارت ) و یا به صورت نقدی از طریق کارتهای بانکی  صورت میگیرد

2-      خواهشمند است در هنگام ثبت درخواست و پیگیری خرید، موارد امنیتی را رعایت فرمایید چرا که مسئولیت هرگونه سوء استفاده از کد ملی، شماره بیمه خدمات درمانی و شماره حکمت کارت / بیمه ملت  متقاضی و سایر اطلاعات به عهده متقاضی می باشد.

3-      مراحل خرید کالا و خدمات بصورت تصویری در قسمت راهنمای سایت موجود و قابل مشاهده می‏باشد.

4-      اطلاعات متقاضیان پس از ثبت درخواست ، نزد کالا قسطی به صورت محرمانه نگهداری می گردد.

5-       ثبت درخواست متقاضیان بصورت  24 ساعته صورت می پذیرد.


زمان پاسخگویی:

1-       زمان پاسخگوئی واحد پشتیبانی از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:30 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 9 الی 12 می باشد.

2-      چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری بعد از تعطیلات موکول خواهد شد.

3-       اعتبار سنجی و ارسال سفارشات ثبت شده از تاریخ 15 اسفند ماه لغایت 15 فروردین ماه، به اولین روز کاری شرکت در سال جدید، موکول می گردد.


راهنمایی خدمات پس از فروش :

تمامی کالاهای ارسالی به صورت پلمپ و با گارانتی معتبر می باشند.مسئولیت هر گونه ایراد و اشکال نرم افزاری و یا سخت افزاری کالای مربوطه بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و کالا قسطی مسئولیتی در این مورد بر عهده ندارد.


نحوه ارسال کالا :

1-       ارسال کالای سفارشات در سراسر کشور بصورت پستی انجام می گیرد.

2-       در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا مراجعه مامور پست و عدم حضور تحویل گیرنده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.

3-      کلیه مرسولات پستی توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (واحد بسته بندی و حمل) و با شرایط مناسب بسته بندی و پلمپ می شود و ارسال می گردد. چنانچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا... باشد، فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد و موضوع را باید با مامور پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید.

4-     با توجه به اینکه کلیه ارسال ها توسط اداره پست انجام می شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنین تعیین زمان برای دریافت مرسوله امکان پذیر نیست زیرا مرسولات توسط مامورین پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز انجام می گردد.

5-      چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته‏ بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است.


قیمت گذاری :

1-      قیمت اعلام شده ذیل اقلام، قیمت فروش نقدی کالاست و قیمت فروش قسطی اقلام، پس از انتخاب تعداد  اقساط نمایش داده می شود.

2-       قیمت تمامی کالاها و خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا قسطی با توجه به قیمت ارائه شده توسط شرکت تامین کننده کالا و خدمات بصورت روزانه به روز رسانی می گردد .

3-       با توجه به زمان خرید محصولات در سفارشات نقدی و تایید اعتبار حکمت / بیمه ملت در سفارشات اقساطی بعد از حداکثر 48 ساعت از زمان ثبت سفارش، چنانچه محصولات تغییر قیمت داشته باشند، مشتری باید مابه التفاوت مبلغ جدید را به کالا قسطی پرداخت نماید.

4-       مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای فروش کالا بستگی به قیمت روز کالا دارد که توسط شرکت تولید کننده کالا مشخص می شود و در صورتی که قیمت تغییر کند، سریعا سایت به روزرسانی می شود و قیمت جدید در سایت درج می شود. بنابراین در صورتی که قیمت کالا در زمان خرید سفارش توسط کالاقسطی جهت ارسال به مشتری بیشتر یا کمتر از قیمت کالا در زمان ثبت سفارش باشد، شرکت موظف است مبلغ مابه‏التفاوت قیمت جدید و قیمت پیش فاکتور را از مشتری اخذ کند(در صورت بیشتر بودن قیمت خرید از قیمت پیش فاکتور) و یا به ایشان برگرداند(در صورت کمتر بودن قیمت خرید از قیمت پیش فاکتور)


انصراف از خرید :

با توجه به اینکه تامین و خرید اقلام سفارشات پس از تایید اعتبار حکمت کارت صورت می گیرد، لذا امکان لغو سفارش مقدور نمی باشد. لذا اکیداً توصیه می شود در ثبت سفارش خود دقت لازم را مبذول فرمائید. چنانچه به هر دلیلی سفارش مشتری لغو گردد، قسط اول از دارندگان کارت کسر و در ماه های آتی به حسابشان واریز میگردد.


مرجوع سفارش :

فروشگاه اینترنتی کالا قسطی تمام تلاش خود را به کار می بندد که کالای شما بدون نقص و با کیفیت به دست شما برسد.بعد از ارسال کالا به هیچ وجه امکان مرجوع کالا وجود ندارد.