Menu
Your Cart

مجله کالاقسطی خبرخوان RSS

مجله کالاقسطی

20 Jun وام 20 میلیون تومانی خرید کالا
admin 0 12967
طرح جدید دولت در حمایت از مصرف کنندگانوام خرید کالا به مبلغ ۲۰ میلیون تومان در پرداخت های بلند مدتفروشگاه آنلاین کالاقسطی بعنوان یکی از سامانه های فروش اعتباری و اقساطی مورد تایید مراجع ذی صلاح بعنوان مجری طرح اعطای وام خرید کالا معرفی گردید.در این طرح کلیه هم وطنان می توانند با مراجعه به سامانه آنلاین کالاقسطی به نشانی www.kalaghesti.com و انتخاب ..
15 Mar اطلاعیه مهم؛ وضعیت سفارشات در سال 98 و تعطیلات نوروزی 99
admin994 0 2836
ضمن عرض سلام و تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نو, امید است در این روزهای پایانی سال کلیه هموطنان عزیز در صحت و سلامت بوده و با همدلی و همکاری بزودی بر مشکلات فائق آمده و شاهد آرامش عمومی در سطح جامعه باشیم.قابل توجه کاربران فروشگاه اینترنتی کالاقسطی؛کلیه سفارشاتی که تا پایان ساعت کاری روز یکشنبه مورخ 25 اسفندماه 98 وضعیت آنها مشخص گردد, پیش از آغاز تعط..
15 Mar فروش اقساطی طلا
admin994 0 2711
 فروشگاه آنلاین کالاقسطی  بعنوان نخستین سامانه فروش اقساطی اعتباری کالا، در پی تقاضای کاربران به خرید طلا و جواهر اقساطی این امکان را به مدت محدود فراهم آورده است.در این طرح کلیه متقاضیان خرید طلا و جواهر اقساطی میتوانند بصورت آنلاین و غیرحضوری کالای مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به خرید اینترنتی و دریافت رایگان در محل اقدام نمایند.در صورتی ..
23 Feb هر ایرانی 20 میلیون تومان اعتبار خرید
admin 0 5104
طرح ملی کرامتاین طرح که با هدف اختصاص 20 میلیون تومان اعتبار خرید کالا و خدمات برای کلیه هم وطنان تدوین شده است، در فاز نخست  کلیه شاغلین را تحت پوشش خود قرارداد و کلیه متقاضیان می توانند با ثبت خرید خود در فروشگاه آنلاین کالاقسطی تا سقف 20 میلیون تومان توسط بخش پشتیبانی طرح مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار گرفته و پس از تایید، کالای خریداری شده را در..
17 Feb خرید اقساطی و اعتباری کالا با چک
0 1253
فروشگاه آنلاین کالاقسطی با اتکا به تجارب هلدینگ گروه شرکت های افق طلایی ملل در دو دهه فعالیت ارائه کالا و خدمات اقساطی اعتباری به خانواده بزرگ نیروهای مسلح، وزارت آموزش و پرورش، پرسنل مخابرات، وزارت نیرو، شهرداری ها، بیمه ملت و ... امکان فروش کالا و خدمات بصورت اعتباری و اقساطی به کلیه هم وطنان را فراهم آورده است. هم اکنون روش پرداخت ( اقساطی و چک..
14 Sep خرید اینترنتی یا حضوری ؟
0 1574
امروزه می توانید به راحتی در خانه و حتی در نیمه شب به صورت آنلاین جنس مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی کالاقسطی خریداری کنید.هیچ خط تلفنی وجود ندارد که پشت آن منتظر بمانید و یا در صف فروشگاهی منتظر خرید خود بمانید شما می توانید در عرض چند دقیقه خرید خود را انجام دهید.این فروشگاه آنلاین به ما فرصتی برای خرید در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز ر..
09 Sep فروش کالای دیجیتال با حکمت کارت
admin 0 19203
فروش انواع کالاهای دیجیتال ( موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین عکاسی و ... )  به تمامی پرسنل نیروهای مسلح توسط درگاه پرداخت آنلاین حکمت کارت بصورت اقساط 6 ، 12، 18 ، 24 بدون پیش پراخت...
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)