Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

محصولات فرهنگی و هنری

Model: ختایی سفید فیروزه ای
اندازه : ۴۵*۹۰ سانتی متر ..
230,000تومان
Model: 1886
- كتاب كار اقتصاددان كوچك براي دانش آموز - روز خريد- صندلي براي مادرم- مرد و گاري‌اش- چارلي و شنل جديد- تصميم هاي جاني- مكس و پيراهن اژدها - يك روز خوب ..
45,000تومان
Model: 1885
- اقتصاددان كوچك - روز خريد - صندلي براي مادرم- مرد و گاري‌اش- چارلي و شنل جدي -تصميم هاي جاني- مكس و پيراهن اژدها - يك روز خوب ..
45,000تومان
Model: 2077
اين بسته شامل:مجموعه به من بگو خدا كيست (10جلدي)مجموعه ديدني هاي خدا (8جلدي)مجموعه مدرسه امام سجاد(ع)(5جلدي)مجموعه با امام سجاد (ع) (4جلدي)مجموعه بسم الله(2جلدي)بازم خدا بهار داد انيميشن چرا خدا چنين كرد؟ ..
67,500تومان
Model: بسته گام طلایی
راه حل جی۵ برای زمان کم باقیمانده تا آزمون مشاغل (وکالت – قضاوت) چیست؟بسته گام طلایی پیشنهاد متخصصان جی۵ به داوطلبان است زیرا این بسته را مانند تیر نهایی برای رسیدن به هدف می دانند. علاوه بر این به نوعی می تواند مسیریاب خوبی برای داوطلبانی باشد که میخواهند ازنقاط ضعف و قوت خود اطلاع پیدا ک..
200,000تومان
Model: خودآموز زبان انگلیسی DoIT – Advance 1
DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است.در این دوره، روش آموزشی شفاف و جذابی برای زبان آموزان طراحی شده است که منطبق با نیازها و توانایی‌های زبان آموز او را تا رسیدن به هدف کاملا برانگیخته و علاقمند به یادگیری نگه می‌دارد.هم‌چنین در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزا..
317,000تومان
Model: خودآموز زبان انگلیسی DoIT – Elementary 1
یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناشی یادگیری نیز باشد تا زبان آموز را در طول دوره یادگیری علاقمند و فعال نگه دارد. DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است.در این..