Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

تاریخ

Model: 2355
کتاب «آفتاب حصار » تاریخ شفاهی حضور امام خمینی (قدس سره) در کرج طی سالهای 39 – 41 می باشد که به قلم «سعیده محرمی و سمیرکتف» و ویراستاری «محمدهادی قره داغی» به نگارش در آمده است. این کتاب حاصل مصاحبه ، تدوین، و پژوهش نویسندگان می باشد که انتشارات سوره وابسته به حوزه هنری استان البرز آن را برای او..
5,400تومان
Model: 2831
کتاب «اخبار مکه» اثر محمد بن عبدالله ازرقی با ترجمه محمود مهدوی دامغانی از جمله آثاری است که هیچ طالب علمی از آن بی نیاز نیست و افرادی مانند هانری فردینان وستنفیلد، خاورشناس شهیر آلمانی بر اعتبار و اهمیت این اثر صحه گذاشته اند. با توجه به این که مکه مهبط وحی الهی است و بر اثر دعای حضرت ابراهی..
36,000تومان
Model: 2155
مجموعه دو جلدی «اخلاق و مبارزه» گوشه ای از خاطرات خواندنی حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی است که مدت طولانی افتخار همراهی با نهضت حضرت امام خمینی (س) را داشته است. ایشان در روایت خاطرات خویش از دوران تحصیل و تلمذ و مصاحبت با علمای بزرگ، ورود به مسائل سیاسی و تجربه اولین بازداشت، هم..
67,500تومان
Model: 1476
نگفته هاي دفاع هشت ساله از زبان مسئولان كشوري و لشكري دوران جنگ ..
31,500تومان
Model: 1479
التیام روایت کوتاه و گویا از تاریخ قرآنی فرزندان حضرت ابراهیم (ع) است که گروه هایی از آنان در تاریخ به درجه ای از عصیان در برابر خدا رسیدند که مورد لعنت خدا قرار گرفتند. یک دور این تاریخ از نظر قرآن کریم روایت شده و در این روایات تاریخی برخی از خطاهایی را که مورخان تاریخ انبیاء علیهم السلام یا ت..
10,800تومان
Model: 2405
این کتاب راجع به بیداری اسلامی است که نقطه شروع آن انقلاب اسلامی ایران است، با این استدلال که ماهیت این انقلاب ها به چه شکلی است و تا چه اندازه از انقلاب ایران تاثیر گرفته اند. در این بررسی با دو سوال محوری سر و کار داریم: سوال اول ناظر به ماهیت و هویت این جنبش هاست و می پرسد که آیا آن ها جنبش ..
8,010تومان
Model: 1835
کتاب «ایران و اسرائیل در دوران سلطنت پهلوی» از جمله آثاری است که به طور مستند به تشریح روابط پنهانی ایران و رژیم صهیونیستی در عصر پهلوی پرداخته است. ..
13,500تومان
Model: 2460
این اثر چهارمین جلد مجموعه تاریخ آغازین فراماسونری در ایران است. در مجلدات پیشین ضمن بیان کلیاتی درباره فراماسونری در ایران، چگونگی شکل­ گیری لژ بیداری ایران و روابط آن را با دیگر لژهای جهان و نیز 121 تن عضو شناخته شده و رسمی آن معرفی می­ کرد و در ادامه به گزارش اسنادی می­ پرداخت که در پوشه پرو..
24,210تومان
Model: 1651
تاریخ بیهقی یا «تاریخ مسعودی» نام کتابیست نوشتهی «ابوالفضل بیهقی»، که موضوع اصلی آن تاریخ پادشاهی «مسعود غزنوی» پسر سلطان «محمود غزنوی»ست. این کتاب علاوه بر تاریخ غزنویان، قسمتهایی درباره تاریخ صفاریان، سامانیان و دوره پیش از پادشاهی «محمود غزنوی» دارد. ..
81,000تومان
Model: 1635
اولین نسخه‌ی کتاب تاریخ جنون در سال 1961 و به زبان فرانسه منتشر شد و سپس چهار بار دیگر مجددا و گاه با تغییراتی انتشار یافت. ایده‌ی اصلی تاریخ جنون بررسی تبارشناختی روابطِ متغیّر بین «جنون» و «ناعقلانیت [بی‌خردی]» است. به نظر فوکو (1926-1984)، ماهیتِ راستین هر دو اصطلاح مذکور ندرتاً بیان شده یا ب..
25,200تومان
Model: 2814
ویلیام باینوم در این اثر با بیانی روان،و گاه طنز آمیز،شوق مطالعه را در مخاطب بر می انگیزد .عنوان کتاب باینوم کلی است و انتظار می رود که شامل تاریخ پزشکی در تمدن های بزرگی چون هند ،چین،ایران و مصر هم باشد.باینوم اولین و مهمترین میراث پزشکی یونانی را رویکرد غیر دینی به پزشکی و دور راندن خرافه ..
18,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 48 (4 صفحه)