Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

فلسفه و روانشناسی

Model: 2522
اين كتاب كه به راهنمايي دانشگاه ترامپ تهيه شده است، گفتگويي خصوصي با يكي از بزرگ‌ترين پيشتازان تجارت دنيا را شامل مي‌شود. «ترامپ 101: راه موفقيت» شامل ديدگاه‌ها، داستان‌ها، نظريات و پندهاي آقاي ترامپ در مورد چگونه موفق شدن است. اين كتاب شما را با تشكيلات ترامپ آشنا مي‌كند و سعي دارد بتوانيد نگاه..
21,600تومان
Model: 1674
دکتر کوآم مکنزی استاد روان پزشکی در دانشگاه تورنتو و همچنین روان پزشک راشد در (مرکز اعتیاد و سلامت روان) است. او فعالیت های مختلفی را، از روان درمانی گرفته تا تهیه و تدوین سیاست های دولتی در این زمینه، انجام داده است. کوام مکنزی خود را وقف ارتقای شناخت مردم از بیماری های روانی کرده و بیش از صد م..
27,000تومان
Model: 1679
کتابی که اینک ترجمه آن به فارسی از نظر با عطوفت خواننده می‌گذرد در اصل خطابه‌هایی بوده است که آن‌ها را استادی بنام و فیلسوفی ادیب و شاعر، موسوم به ژان وال، در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه پاریس (سوربن) - ظاهرا در سال‌های پیش از 1953 که تاریخ نخستین طبع مجموعه آن‌ها با عنوان traite ..
81,000تومان
Model: 2832
تاریخ فلسفه غرب، مروری بر فلسفه غرب را به ترتیب زمانی، از سر آغازهای آن در قرن ششم پیش از میلاد تا عصر حاضر، فراهم می آورد. این کتاب همه جریان های بزرگ فلسفی را بصورتی ژرف مورد بررسی قرار می دهد. بیشترین فضا در این اثر به کسانی اختصاص دارد که، بر اساس اجماع عمومی، فیلسوفان بزرگ شمرده می شوند..
32,400تومان
Model: 1826
قول به اصالت تجربه دینی را می‌توان واکنشی دین‌دارانه به نقد دین در دوره مدرن دانست. این رویکرد می‌کوشد به معیارهای معرفتی مدرنیته، و در صدر آن‌ها محوریت تجربه، وفادار بماند. کتاب حاضر ضمن شرح بر آمدن این جریان مهم فکری در آثار کسانی چون شلایرماخر و جیمز، به بررسی و نقادی یکی از مهمترین صورت‌بند‌..
23,400تومان
Model: 2181
بر اساس این گزارش روزنامه اطلاعات در شرحی بر کتاب «تحریر توحید» نوشت: شاید بتوان گفت کتاب «فصوص‌الحکم» مهمترین اثر عارف نامدار و نویسندة پرکار قرن هفتم هجری، محیی‌الدین ابن عربی (۵۶۰ـ ۶۳۸ق) و مشهورترین کتاب تصوف و عرفان نظری است. فُصوص جمع «فَص» به معنای نگین است و فصوص‌الحکم «نگین‌های حکمت» معن..
50,400تومان
Model: 1842
«تختخوابت را مرتب کن» نوشته ویلیام اچ مک‌ریون (-۱۹۵۵) دریاسالار بازنشسته‌ی نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ات و شاید دنیا را تغییر دهند. این کتاب ۱۰ فصل دارد و هر فصل به یکی از اصول رفتاری و تربیتی یگان ویژه نیروی دریایی ایالت‌متحده آمریکا می‌پردازد. این رویکردهای ..
10,800تومان
Model: 1697
جهان مسطح است کتابی است دربردارنده نظرات فریدمن در خصوص روند جهانی شدن و تحولات عصر ما که در آن پیشرفتهای رعدآسای فنّاوری و ارتباطات مردم جهان را بیش از هر زمان دیگری به هم پیوند داده و در عین حال که موجب انباشت ثروت در کشورهایی چون چین و هند شده، بقیه جهان را نیز ناگزیر به سریعتر دویدن، به خاطر..
58,500تومان
Model: 2828
کتاب «خاستگاه های فلسفۀ تحلیلی» اثر مایکل دامت یکی از آثار مهم و تاثیرگذار در دو دهۀ اخیر بوده است. دامت در این اثر، دربارۀ تمایز فلسفۀ تحلیلی و فلسفۀ قاره ای بحث می کند و می کوشد با ریشه یابی فلسفۀ تحلیلی، اشتراک و افتراق آن را با فلسفۀ قاره ای توضیح دهد. نویسنده معتقد است خاستگاه واقعی فل..
15,750تومان
Model: 2533
کتاب «خانم های عزیز لطفاً آدم باشید و حوا » را استیو هاروی نوشته و آذین فیروزپور آنرا ترجمه کرده است و موضوع آن روانشناسی مردان- روابط زن ومرد و همسرگزینی است. هدف از نوشتن این کتاب آشنا کردن زنان با خصوصیات و ابعاد مختلف روانی و رفتاری و جسمی یک مرد است تا بتوانند به عنوان همسر او شناخت بیشتری ..
24,300تومان
Model: 3045
کار از دخترانه ای دورهمی شروع شد ، دورهمی دخترانه پسادانشجویی! یکی یکی از تجربه های دوران دانشجویی گفتیم، نوشتیم و برای هم خواندیم، خندیدیم، حسرت خوردیم، بغض کردیم و .. تا شما فقط بخندید،بی بغض، بی حسرت و بی شکست.. این هم از بداقبالی ما دهه شصتی هاست، زمان ما که از این تجربه های هلو و ..
17,550تومان
نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)