Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

رمان و داستان

Model: 2648
این رمان تاریخی به صد سال زندگی خان‌های قشقایی از پایان سلطنت احمدشاه تا پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد. درگیری ایلات با رضا و محمدرضا پهلوی، نقش آنها در جنگ‌های اول و دوم جهانی و مواجهه آنها با انقلاب اسلامی مباحثی است که در این رمان به آنها پرداخته شده است.این رمان ۴۵۰ صفحه‌ای بر پایه واقعیت ..
31,500تومان
Model: 1702
کتاب «آقای کوئین مرموز» نوشته‌ی «آگاتا کریستی» را «نیما حضرتی» به فارسی برگردانده است. در بخشی از داستان می‌خوانیم: «شب سال نو بود. مسن‌ترها در جشن منزل رویستون در پذیرایی بزرگ خانه‌اش جمع شده بودند. آقای ساترزویت خوشحال بود که کوچک‌ترها به رختخواب رفته‌اند. از جمع بچه‌ها خوشش نمی‌آمد. به نظرش ک..
18,900تومان
Model: 2450
<< آن دختر قبلی >> اولین داستان هیجان انگیز روانشناختی از جی پی دیلینی است .اسم مستعاری برای نویسنده ای که پیش از این داستان های تخیلی پر فروش دیگر را بانام های متفاوتی نوشته است . این کتاب در سی و پنج کشور جهان به چاپ رسیده .یک روایت سینمایی از آن به وسیله کارگردان برنده جایزه آکادم..
55,800تومان
Model: 2534
کتاب « آنا کارنینا» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور قرن نوزدهم « لئو تولستوی» و ترجمه‌ی «طيبه احمدي» است. تولستوی در این رمان شرح‌حال روابط میان خانواده‌‌های روسی در طبقه اشراف در قرن نوزدهم را روایت می‌کند. نیمی از کتاب به شخصیتی به‌نام آناکارنینا می‌پردازد و نیم‌دیگر آن شرح‌حال شخصیتی به‌نام «لوین» را..
54,000تومان
Model: 1801
وای وحش عنوان کتابی است از جک لندن که در 224 صفحه و توسط انتشارات نظاره در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The call of the wild.. موضوع اصلی این کتاب داستان های آمریکایی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از جک لندن، کتاب‌های آوای وحش(افق)، عشق به زندگی(موسسه انتشارات نگاه..
10,800تومان
Model: 1471
نگاهي به زندگي و تلاش هاي پروفسور سيد محمود حسابي پدر علم فيزيك و مهندسي نوين ايران ..
13,500تومان
Model: 2369
شرح مبارزات یک جوان و شیفتگی او نسبت به انسانیت، آزادگی و اسلام در داستان «اسماعیل» آمده است. اسماعیل جوانی است که تحولی را درون خود احساس می کند. این تحول در بستر انقلاب اسلامی شکل می گیرد. علاقه او به نهضت و تلاش هایش برای پا گرفتن انقلاب تا زمان پیروزی را امیر حسین فردی با قلم توانای خود به ت..
10,800تومان
Model: 2450
نویسنده در رمان «اشک آخر» به سوژه ای با موضوع انقلاب پرداخته که به لحاظ داستانی ارتباط مستقیمی با اشکانیان دارد. این کتاب در اولین دوره جشنواره داستان انقلاب به عنوان اثر تقدیری انتخاب شد. داستان رمان از سال 63 شروع می شود و با بازگشت فکر یک رزمنده در این زمان به گذشته، زمان داستان هم به عقب برم..
4,950تومان
Model: 2506
چارلز جان هوفمن دیکنز نویسنده و منتقد اجتماعی در 7 فوریه سال 1812 به دنیا آمد و در 9 جون سال 1870 دیده از جهان فرو بست. این نویسنده توانا چند شخصیت نامی و مشهور دنیا را خلق کرد و به عنوان برترین رمان نویس دوره ویکتوریایی به شمار می رفت. در دوران زندگی اش بسیار مشهور و موفق بود و در قرن بیستم نام..
18,000تومان
Model: 2542
اما وودهاوس، زنی جوان، ثروتمند، زیبا و بسیار خودشیفته است که تقریبا در تمامی عمرش، زندگی بدون نگرانی و بی دغدغه ای داشته است. جین آستین با نوشتن کتاب اما، توانایی و استعداد خود در به نقد کشیدن نگاه های همیشه حاضر اجتماع و همچنین، گردهم آوری اتفاقاتی به ظاهر بی اهمیت و خلق مفهومی ژرف و تأثیرگذار ..
31,500تومان
Model: 2187
رمان «او سلمان شد» داستان سلمان فارسی صحابه پیامبر اکرم (ص) را از دوران نوجوانی تا زمان حضور نزد پیامبر اکرم (ص) روایت می کند که طی آن «سلمان» مسلمان می شود و نام او نیز از روزبه به سلمان تغییر پیدا می کند. این کتاب در 49 فصل تدوین شده است و سیر تحولات روحی سلمان فارسی را از زمان آشنایی با دین ..
10,800تومان
نمایش 1 تا 12 از 153 (13 صفحه)