Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

ادبیات و هنر

Model: 1441
این مجموعه شامل ۵۱ غزل، با موضوعاتی عارفانه، عاشقانه و نیز چند شعر آئینی است. این مجموعه از سروده‌های نظری، نسبت به دو دفتر قبلی‌اش دارای تفاوت‌های زبانی است و نسبت به آن‌ها از شادی بیش‌تری برخوردار است و به گفته شاعر، «غم جان‌مایه آن‌ها نیست؛ اگرچه در شعر عاشقانه از غم گریزی نیست.» ..
16,200تومان

شروع اقساط از
940 تومان

Model: 2407
کتاب حاضر، مجموعه مثنوی ها و غزل های شاعر معاصر علی معلم دامغانی است. این مجموعه نخستین بار به سال 1360، یک ربع قرن پیش، منتشر شده و به رغم نایابی چاپ نخست و با وجود اصرارها و مراجعات مکرر به چاپ دوم رسیده است. در این کتاب مثنوی های اول و مثنوی دوم، غزل های پراکنده از دنیای غزلهای علی معلم بدون ..
5,670تومان

شروع اقساط از
329 تومان

Model: 2320
کتاب آبیدرانه را مهدی نامدار تدوین کرده است . آنچه در این کتاب می آید حاصل ذوق و شوق شاعران خوش قریحه غرب کشور است . این اشعار که در دو جلد تدوین می گردد گزیده ای از اشعار شاعران جوان ( استان های کردستان،کرمانشاه ،لرستان،ایلام ،همدان و آذربایجان عربی ) شرکت کننده در جشنواره شعر کردستان ( اردیبهش..
1,980تومان

شروع اقساط از
115 تومان

Model: 2826
انسان، دغدغه ها و پرسش های او درباره حیات و ممات دو مؤلفه شاخص و محوری در آثار تارکوفسکی است. این فیلمساز مؤلف روسی در «آینه» به زندگی خانوادگی و شخصی خود نقبی زده و با محوریت قرار دادن یک زن، رخدادهای مهم روسیه درگیر با جنگ جهانی را رصد کرده است. در فصل های مختلف فیلم تارکوفسکی از اشعار پدر..
7,200تومان

شروع اقساط از
418 تومان

Model: 2361
کتاب حاضر، پژوهشی است در حوزه زبان شناسی به ادبیات که آن را دکتر کورش صفوی نگاشته است. در دوازده فصل و یک مقدمه علمی از چگونگی شکل گیری زبان شناسی در ایران. کتاب حاضر، پایان سخن، فهرست اعلام و منابع و مآخذ در 315 صفحه تنظیم شده است. این کتاب که رساله دکترای نویسنده است، به بررسی ‏زبان‏شناختی ..
11,700تومان

شروع اقساط از
679 تومان

Model: 2363
این کتاب شامل بررسی شگردهای آفرینش شعر و مباحث‏ نظری و طرح چند فرضیه تازه است، که هدف از نگارش آن، توصیف ‏و طبقه ‏بندی جدیدی از صناعات ادبی وابسته به شعر می‏ باشد. کتاب ‏از 10 فصل و 39 بخش تشکیل شده، که عناوین فصول عبارتند از:«مروری بر ملاحظات نظری»، «پیشینه ‏ی مطالعات زبان‏ شناختی ‏ادبیات»،..
8,100تومان

شروع اقساط از
470 تومان

Model: 2345
کتاب از سه فصل اصلی با عناوین «اصول طنزنویسی»، «قالب های طنزنویسی» و «طنزنویسی به روایت طنزنویسان» تشکیل شده است. این سه فصل کلی به 31 بخش تقسیم شده اند و در هر یک از این بخش ها به جزئیات طنزنویسی پرداخته شده است.از ویژگی های این کتاب می توان به واژه نامه انگلیسی-فارسی و فارسی- انگلیسی در انتهای..
31,500تومان

شروع اقساط از
1,828 تومان

Model: 2462
کتاب حاضر، مجموعه مقالات همایش حکمت معنوی و فلسفه هنر در تبیین اندیشه های دکتر مددپور است که برگزارکنندگان آن پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی حوزة هنری و دانشکده هنر شاهد بودند. مرحوم مددپور، نویسنده، پژوهشگر هنری معاصر و استاد دانشگاه بیش از 20 سال عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تدریس در زمینه مباح..
2,340تومان

شروع اقساط از
136 تومان

Model: 1438
« اقلیت » شامل 38 سروده در یک دفتر از فاضل نظری است. تمامی اشعار « اقلیت » در قالب غزل سروده شده و نظری در آن سعی کرده است با زبانی نرم و بدیع دست به ابتکاراتی بزند که نتیجه آن خلق مضامین و استعارات تازه بوده است. ..
9,900تومان

شروع اقساط از
574 تومان

Model: 2329
«املت دسته دار» را باید شاخص ترین اثر ناصر فیض بدانیم؛ هرچند اگر او خود کارهای دیگرش را دوست داشته باشد! با این حال، مجموعه کارهایی که قرار نبود برای چاپ از زیر دست طنزپرداز نامدار کشورمان خارج شود، به نحوی مرتب شد و به قول خودش ریز و درشتشان کرد تا در قالب کتابی با همین عنوان به دست مخاطب برسد...
10,800تومان

شروع اقساط از
627 تومان

Model: 2014
این کتاب شامل 110 ضرب المثل آموزنده به این صورت طراحی شده است که کلمه ای از هر ضرب المثل جدا شده و توضیحی برای حدس زدن آن ذیل هر عبارت نوشته شده است. و در پایان کتاب پاسخ صحیح درج شده است. کتاب برای مجموعه های فرهنگی تدوین شده که قصد برگزاری مسابقه را دارند و در خلال برگزاری این مسابقه می توا..
1,800تومان

شروع اقساط از
104 تومان

Model: 2397
جلد اول کتاب «با یادخاطره» درآمدی بر خاطره و خاطره نگاشته های پارسی درتاریخ ایران ، حاوی دو بخش است: کلیات (فصل اول با نام « کلیات خاطره»، فصل دوم موسوم به «کلیات خاطره نویسی وخاطره نگاشته ها») و تاریخ نگاشته ها از آغاز تا اسلام (فصل اول تحت نام «آثارپارسی باستان» حاوی مطالبی پیرامون عهد زرتشت و..
2,970تومان

شروع اقساط از
172 تومان

نمایش 1 تا 12 از 82 (7 صفحه)