Menu
Your Cart

سیاسی اجتماعی


مدل: 2455
احیاگری و مردم سالاری دینی نوشته آقای دکتر عماد افروغ است . او این کتاب را در ادامه و بسط اثر اول خود یعنی انقلاب اسلامی و مبانی بازتولید آن نوشته است . افروغ در این کتاب به تفصیل به دو مقوله احیاگری و مردم سالاری دینی که به یکدیگر مرتبط اند پرداخته است . در مقوله اول ، احیای خدا در ساحت خردورزی..
1,440تومان

شروع اقساط از
91 تومان

مدل: 2178
کتاب «جوانان از دیدگاه امام خمینی (س)» ‎‏دفتر شانزدهم از آثار موضوعی تبیانها‏‏ است که توسط‏‏ موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)‏‏ استخراج و تنظیم شده و توسط موسسه چاپ و نشر عروج به چاپ رسیده است.این اثر درباره جوانان، نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی، تأثیر و تحول انقلاب در جوانان، وظایف ج..
14,400تومان

شروع اقساط از
911 تومان

مدل: 2456
خلاف جریان یک، مجموعه مباحث سیاسی و فرهنگی استاد دکتر سعید زیباکلام است.این مقالات که حاصل سخنرانی های استاد در محافل دانشجویی در طول سال های اخیر است، که پیش از این به صورت پراکنده در قالب جزوات و مطالب خبرگزاری ها منتشر شده است. بسیاری از این جلسات در چالشی ترین موضوعات یا چالشی ترین شرایط سیا..
6,300تومان

شروع اقساط از
398 تومان

مدل: 1703
بام هاي گنبدي هم در پراگ كم نيست، آن هم سبز رنگش، و اين گنبدهاي سبز با آن تيزهاي بلند وقتي با شيرواني هايي نارنجي در مي آميزد كه تو در تو در دل هم فرو رفته اند با منظره اي روه به رو مي شوي كه بيش تر به تابلوي نقاشي مي ماند تا منطره اي واقعي...(قسمتي از كتاب) ..
25,200تومان

شروع اقساط از
1,594 تومان

مدل: 2163
هدف این کتاب به عنوان کتابی مقدماتی برای معرفی نظریه های اصلی درباره ی جنبش های اجتماعی، آن است که ما را در فهم نظری جنبش های اجتماعی یاری رساند. نخستین گام در این جهت، جداسازی مفهومی جنبش اجتماعی از سایر مفاهیم و بازسازی حد و مرزهای مفهومی آن در پیوند با دیگر مفاهیم نزدیک به آن در حوزه ی علوم ا..
13,050تومان

شروع اقساط از
825 تومان

مدل: 1815
در کتاب‌هایی که تا کنون در زمینه‌ی رفتار سازمانی ترجمه شده‌اند، علاوه بر خالی بودن جای روابط انسانی، تحلیل رفتار سازمانی به صورت کاربردی نیز کمرنگ مطرح شده است. مؤلف کتاب «روابط انسانی و رفتار سازمانی» طی سالیان تدریس این مباحث، با وقوف بر این کاستی، برآن شد تا در رفع خلاء این درس اقدام نماید. م..
1,890تومان

شروع اقساط از
120 تومان

مدل: 2168
جلد اول این کتاب در شش فصل "منشاء و تاریخچه پیدایش حکومت"، "نیاز انسان به حکومت از نظر فطرت و عقل"، "ولایت و رهبری در اسلام"، "حکومت در اندیشه دینی"، "نظام سیاسی در اسلام" و "پیدایش نهضت مشروطیت در ایران" به رشته تحریر درآمده است.همچنین وی با بیان اینکه جلد دوم کتاب در هفت فصل نوشته شده است، اد..
35,100تومان

شروع اقساط از
2,220 تومان

مدل: 2581
ارتباط یکی از مهمترین واژگان زبان انگلیسی است. بدون برقراری ارتباط، تجارت با شکـست مواجه می شود و دولت ها سقوط می کنند. از طرف دیگر، فقدان ارتباط و ناتوانی مردم در برقراری ارتباط مؤثر، استرس، ناکامی، خشم، تنفر، سوئ تفاهم و نومیدی بسیار زیادی را پدید می آورد.کتاب حاضر به طور اعم راهنمای کلی موضوع..
18,900تومان

شروع اقساط از
1,195 تومان

مدل: 2174
‏‏ امام در اين كتاب ابتدا به نقشه هاى دشمنان كه براى نابودى اسلام به معرض اجرا گذارده شده اشاره مى كنند و با بيانى مستدل به شبهاتى از قبيل اينكه اسلام در عصر تمدن و صنعت قادر نيست جامعه را اداره كند و يا اينكه موازين حقوقى آن براى حل مشكلات جامعه ضعيف وناتوان است، پاسخ مى دهند و در همين رابطه اش..
10,800تومان

شروع اقساط از
683 تومان

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)