Menu
Your Cart

کالاقسطی با ظاهری جدید رونمایی شد.

سیاسی اجتماعی

Model: 1636
پایه حکومت ملی، تربیت ملی (تربیت وسیع و تمام که اساس آن خواندن و نوشتن و آگاهی کسان از جهانی است که در آن زیست می‌کنند) و تربیت خاص برای حکومت ملی است. در راه تربیت مردم برای حکومت ملی کارهای بسیار باید کرد. یکی از آن کارها آشنا کردن مردم با افکار سیاسی و اجتماعی و عادت آن‌ها به تفکر اجتماعی است..
13,500تومان
Model: 2205
پس از انقلاب شکوهمند اسلامیمان، استاد فاضل لنکرانی که پیشاپیش حرکتهای انقلابی مردم قرار داشتند و نیاز شدید جامعه انقلابی را به فرهنگ اصیل اسلامی احساس می کردند، در کنار دیگر درسهای حوزه ای خود، در دفتر تبلیغات اسلامی قم برای عده ای از شاگردان مکتب امام صادق علیه السلام و روحانیون حوزه علمیه، درس..
2,250تومان
Model: 2455
احیاگری و مردم سالاری دینی نوشته آقای دکتر عماد افروغ است . او این کتاب را در ادامه و بسط اثر اول خود یعنی انقلاب اسلامی و مبانی بازتولید آن نوشته است . افروغ در این کتاب به تفصیل به دو مقوله احیاگری و مردم سالاری دینی که به یکدیگر مرتبط اند پرداخته است . در مقوله اول ، احیای خدا در ساحت خردورزی..
1,440تومان
Model: 1472
خوانندگان اين كتاب، با جوانب مختلف بحران و نقش آن در مديريت بحران، به صورت گام به گام آشنا شده و در مواقع بحران، قادر به بهره برداري از مطالب تجربي مطرح شده خواهند بود. ..
27,000تومان
Model: 1473
بحران هزينه دار است و همين مسئله انگيزه اي است براي اجتناب از بحران مقابله و تخفيف آن به بهترين شكل ممكن؛ اگرچه بسياري از بحران ها اجتناب ناپذيرند و در نتيجه بايد دنبال كاهش تبعات آن بود. مديريت و ارتباطات بحران حوزه اي است در اين راستا.... ..
27,000تومان
Model: 3031
درحقیقت این کتاب ، کلیدهایی برای گشـودن قفل های ورود به دنیای بی آسیب مجازی فراهم می سـازد تا نسل کنونی هنگام ورود به فضای مجازی با بحران فکری و اخلاقی روبه رو نشوند و از آثار مثبت این فضا نیز محروم نمانند. کتاب بیم موج بایدها و نبایدهای اخلاقی را برای زندگی جدید بشر در فضای مجازی به ارمغ..
7,200تومان
Model: 2178
کتاب «جوانان از دیدگاه امام خمینی (س)» ‎‏دفتر شانزدهم از آثار موضوعی تبیانها‏‏ است که توسط‏‏ موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)‏‏ استخراج و تنظیم شده و توسط موسسه چاپ و نشر عروج به چاپ رسیده است.این اثر درباره جوانان، نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی، تأثیر و تحول انقلاب در جوانان، وظایف ج..
14,400تومان
Model: 1485
این مجموعه تلاشی است در راستای جهاد مقدس فرهنگی در زمینه‌های دینی، فرهنگی و تربیتی که در دو بخش نگاشته شده است. بخش اول این مجموعه جنبه کالبد شکافی و نقد داشته است و بخش دوم به ارائه راهکارهای عملی می‌پردازد. ..
9,900تومان
Model: 2191
کتاب حاضر، در پی رسیدن به پاسخی برای این سؤال است که آیا در نظام اسلامی مخالفان دارای حقوقی هستند یا خیر؟ اگر حقوقی برای آن ها مفروض است حقوق قابل پذیرش برای آن ها به چه میزان و در چه چارچوبی است؟ این مسئله یکی از مسائل مهم حکومتی در نظام جمهوری اسلامی در ایران محسوب می شود که تبیین آن بر برخورد..
7,650تومان
Model: 2456
خلاف جریان یک، مجموعه مباحث سیاسی و فرهنگی استاد دکتر سعید زیباکلام است.این مقالات که حاصل سخنرانی های استاد در محافل دانشجویی در طول سال های اخیر است، که پیش از این به صورت پراکنده در قالب جزوات و مطالب خبرگزاری ها منتشر شده است. بسیاری از این جلسات در چالشی ترین موضوعات یا چالشی ترین شرایط سیا..
6,300تومان
Model: 2379
این مقالات که حاصل سخنرانی های استاد در محافل دانشجویی در طول سال های اخیر است، که پیش از این به صورت پراکنده در قالب جزوات و مطالب خبرگزاری ها منتشر شده است. بسیاری از این جلسات در چالشی ترین موضوعات یا چالشی ترین شرایط سیاسی و فرهنگی و علمی این کشور و در شرایط عقب کشیدن بسیاری از صاحب نظران ای..
7,200تومان
Model: 1703
بام هاي گنبدي هم در پراگ كم نيست، آن هم سبز رنگش، و اين گنبدهاي سبز با آن تيزهاي بلند وقتي با شيرواني هايي نارنجي در مي آميزد كه تو در تو در دل هم فرو رفته اند با منظره اي روه به رو مي شوي كه بيش تر به تابلوي نقاشي مي ماند تا منطره اي واقعي...(قسمتي از كتاب) ..
25,200تومان
نمایش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)