Menu
Your Cart

نرم‌افزار


مدل: آموزش اتوکد
نرم‌افزار AutoCAD نرم‌افزاری جهانی و شناخته‌شده‌ برای طراحی نقشه‌های دوبعدی و سه بعدی است. با استفاده از مدل‌سازی قدرتمند نرم‌افزار اتوکد که توسط شرکت اتودسک ساخته شده است، توانایی طراحی مستندات با کیفیت و تهیه نقشه‌های صنعتی برای معماران و مهندسان و طراحان و هنرمندان فراهم شده است. نرم‌اف..
120,000تومان

شروع اقساط از
7,589 تومان

مدل: آموزش کورل
Corel نرم‌افزاری قدرتمند برای تسهیل کارهای گرافیکی، طراحی برداری و تصویر‌سازی است. همان‌طور که می‌دانید تصاویر در کامپیوتر به دو نوع پیکسلی و برداری تقسیم می‌شوند، تصاویر پیکسلی معمولاً حجم بالایی دارند و با زوم کردن هم از کیفیت آن‌ها کاسته می‌شود ولی تصاویر برداری حجم کمی دارند و هر چقدر هم آن‌ها ر..
93,000تومان

شروع اقساط از
5,881 تومان

مدل: آموزش اکسل
Excel از جمله کاربردی‌ترین مجموعه نرم‌افزارهای Microsoft Office است، اکسل یک نرم‌افزار صفحه گسترده  (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می‌تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول‌نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغی..
93,000تومان

شروع اقساط از
5,881 تومان

مدل: آموزش فتوشاپ
واژه‌ی فتوشاپ به معنی فروشگاه عکس است. این نرم‌افزار یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت Adobe گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی، رتوش و ماسک یا دگرگونی تصاویر به‌کار می‌رود. کار اصلی نرم‌افزارPhotoshop، تدوین و ادیت عکس است. می‌توان با امکانات موجود در این نرم‌افزار تغییرا..
120,000تومان

شروع اقساط از
7,589 تومان

مدل: آموزش فتوشاپ حرفه‌ای
واژه‌ی فتوشاپ به معنی فروشگاه عکس است. این نرم‌افزار یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت Adobe گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی، رتوش و ماسک یا دگرگونی تصاویر به‌کار می‌رود. کار اصلی نرم‌افزار Photoshop، تدوین و ادیت عکس است. با امکانات موجود در این نرم‌افزار می‌توان تغییر..
102,000تومان

شروع اقساط از
6,450 تومان

مدل: آموزش نرم‌افزارهای رایانه‌ای
پاورپوینت نرم‌افزاری بسیار ساده، کاربردی و ایده‌آل برای ساخت فایل‌های چند رسانه‌ای، برای ارائه مطالب به مخاطب است. شما با استفاده از نرم‌افزار پاورپوینت، می‌توانید برای نمایش تصاویر یا متون خود از اسلایدهای متفاوت و خلاقانه استفاده کنید و با کمک آن سخنرانی اثربخش‌تر و بهتری داشته باشید. این نرم‌افزا..
87,000تومان

شروع اقساط از
5,502 تومان

مدل: آموزش تری دی مکس ۲۰۲۰
Autodesk 3ds Max محصولی از شرکت Autodesk و یکی از قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین برنامه‌ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن‌سازی است. این برنامه به مدد داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازی‌های رایانه‌ای و طراحی و خلق جلوده‌های ویژه در فیلم‌ها بسیار پرک..
120,000تومان

شروع اقساط از
7,589 تومان

مدل: Sweet English Top Edition
آموزش زبان در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی است که هر فرد برای انجام امور شخصی و مشغله‌های کاری به آن نیاز دارد و تسلط به زبان انگلیسی امروزه از مهارت‌های فرد به حساب نمی‌آید بلکه یکی از نیازهای اساسی است که در کنار داشتن دانش‌‌هایی مثل علوم کامپیوتر مهم است. نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل م..
350,000تومان 300,000تومان

شروع اقساط از
22,133 تومان

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)